Ο Fernando Alonso πιλότος στη Formula 1 με την ομάδα της Ferreri. Φορά το νέο μοντέλο γυαλιών ηλίου Oakley Fuel Cell Scuderia Ferrari collection, στο ιταλικό Grand Prix, στη Monza λίγο πριν την έναρξη των κατατακτήριων δοκιμών.
|
Η Μαρία Μπεκατώρου σε συνέντευξη που έδωσε δήλωσε έτοιμη για τη νέα εκπομπή που θα παρουσιάζει στον Antenna. Εμφανίστηκε φορώντας το νέο μοντέλο γυαλιών ηλίου VonZipper από τη σειρά SpaceGlaze σε χρώμα μωβ με καθρέφτη Flash mirror.
|
oakley nano clean
|